Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 本來以為會很難看 但其實不會 非常好看!不過要記得整理
顏色: 彩色
Price: HK$97.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 240 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2406129332520985 |
Author: a***6
Date:
Review: 本來以為會很難看 但其實不會 非常好看!不過要記得整理
顏色: 彩色
Author: 8***6
Date:
Review: 讚的
顏色: 彩色
Author: 博***甯
Date:
Review: 頭髮很好看 但髮尾容易打結 帶一天就沒有再帶了
顏色: 彩色
Author: j***4
Date:
Review: 佩戴舒适: 很美戴出去不突兀、美呆了2次購買
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.